תקנון האתר

 

 1. כללי

אתר ארגמן של ד"ר מירה כהן שטרקמן- רפואה טבעית והתפתחות אישית הינו אתר אינטרנט המציע לציבור מאמרי תוכן ומידע על אודות מגוון הרצאות וסדנאות ויש בו חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל ובחו"ל.

אנא קרא את התקנון הזה בעיון בטרם תמשיך לגלוש באתר ו/או בטרם תירשם לסדנה ו/או הרצאה ו/או תרכוש מוצר באמצעות האתר שכן המשך גלישה ועיון במידע המפורסם בו ו/או רכישה של מוצר כלשהו באתר מהווים הסכמתך להוראות תקנון זה כולן. אינך חייב להסכים לאמור בתקנון זה אולם אם אינך מסכים לאמור כאן, הנך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.

האמור בלשון זכר נעשה לשם הנוחות והכוונה היא גם לנקבה.

טרם ביצוע הזמנה ו/או רכישה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדה של פרטים בסיסיים. לאחר מכן תתבצע בדיקת כרטיס האשראי. עם אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיס האשראי שמסרת באתר הזה תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 1. תנאי אספקה של מוצרים

מועדי האספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים חיצוניים, שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של ד"ר מירה כהן שטרקמן יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה. במקרה של ביטול העיסקה יושב הכסף למזמין ולא תהיה לו כל טענה אחרת כלפי מנהלת האתר או מי מטעמה.

 

 1. ביטול עסקה
 1. על-פי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול, לאחר שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. המוצר נבדק בטרם שליחתו אל הצרכן ולכן אנו לא מאפשרים להחזיר ספרים שנרכשו באמצעות האתר או בטלפון.
 2. במידה והתקבל מוצר שונה משהוזמן, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון מנהלי האתר.
 3. במידה ולא יתקיים אירוע שהוזמן או סדנה או הרצאה, מכל סיבה שהיא, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול, ללא פיצוי נוסף.

 

 

 1. מלאי

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

 1. אחריות  
 1. ד"ר כהן שטרקמן או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
 2. אנו עושים כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבים שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת. לא נישא באחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.
 1. הסרת אחריות רפואית

אנו עושים מיטב המאמצים על מנת שהמידע המוצג באתר יהיה רחב ומפורט ככל האפשר, מתוך כוונה למסור מידע אובייקטיבי ורלוונטי ככל האפשר, והעדויות הרפואיות מוצגות בו הינן לצרכים אלה בלבד. התכנים באתר אינם מהווים המלצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית ו/או תחליף להתייעצות עם רופא ואין להשתמש במידע המוצג באתר לצורך ביצוע של אבחנה או טיפול עצמיים. כמו כן, אין לראות בו הצדקה לקבלה או לדחייה של טיפול רפואי מכל סוג שהוא, או לצורך טיפול בבעיה או מחלה כלשהי. יישום העצות שבאתר זה הוא באחריות הקורא בלבד. המידע המוצג באתר הוא כללי ולא ניתן להתאימו לצרכיו הפרטיים של אדם, לאור זאת, כל אדם שסובל מבעיה בריאותית כלשהי, לרבות ילדים, נשים הרות ומיניקות או מי שנוטל תרופות מרשם – חייב להיוועץ ברופאו לפני התחלת ביצוע של כל תוכנית רפואית. כותבי המאמרים ומנהלי אתר הוצאת "פוקוס" לא יישאו בכל אחריות משפטית או אחרת לנזקים כלשהם (ישירים או עקיפים) שייגרמו (ו/או שייטען כי נגרמו) לכל אדם או גוף, בעקבות המידע המובא באתר זה. אין אנו נושאים באחריות לטעויות, אי-דיוקים או השמטות באתר. אם נפלו טעויות באתר, הן נעשו בתום לב.

 1. סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון בבית משפט במחוז תל אביב.

 1. תמונות להמחשה

לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם.

 

 1. אבטחת מידע ופרטיות

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו.

 

 1. השימוש במידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב, הוצאת קבלה). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. דואר שיווקי ישלח רק במקרה שניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש בהתאם להוראות החוק.

לבוחרים בשיטת משלוח בדואר (דואר רגיל / דואר רשום) אנו מצרפים את מספר הטלפון של הלקוח על גבי החבילה. שירות של דואר ישראל שולח SMS לטלפון הנייד על מנת מאפשר ללקוח לאסוף את החבילה שלו ללא צורך בהצגת הודעה מודפסת. התהליך מקצר משמעותית את זמן הגעת החבילה. כאשר פריט הדואר שהוזמן מוכן לאיסוף מידי בסניף או בנקודת המסירה הקרובה, הלקוח יקבל הודעה מפורטת על כך לטלפון הנייד.

 

 1. המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק אלא לביצוע התשלום ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.

 

 1. יצירת קשר

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, לתלונות על הטיפול במידע באתר ולכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו בכתובת המייל: mira.starkman@gmail.com

 

או בטלפון: 050-4095353

 

 

צרו קשר ואשמח לענות על כל שאלה

פתח שיחה
זקוק לעזרה?
שלום 👋
איך נוכל לסייע לך?